
Жіночий рюкзак сумка 5 л Jielshi фіолетовий
- В наявності
- Код: LAN8101 l.purple
767 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак-сумка тканинний жіночий 5 л Jielshi фіолетовий
Опис товару:
Жіноча сумочка-рюкзак.
Виготовлена з водотрілкого текстилю.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді та зворотному боці рюкзака містяться місткі кишені на блискавці.
А на торцях є відкриті невеликі кишені.
Плечові лямки завширшки 2,5 см і регулюються за довжиною.
Дві ручки фіксованої довжини.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: фіолетовий.
Розмір (см) 20*24*12.
Обеъм: 5 л.
Виробник: Jielshi, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліамід |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 767 ₴








