
Рюкзак жіночий тканинний 6 л Jielshi світло-зелений
- В наявності
- Код: LAN7701 d.green
732 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тканинний жіночий 6 л Jielshi світло-зелений
Опис товару:
Виготовлений із водовідштовхувального текстилю.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині є бічна кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді рюкзака розташована містка кишеня на блискавці.
Плечові лямки завширшки 3 см і регулюються за довжиною.
Ручка для перенесення або підвішування рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліамід.
Колір: світло-зелений.
Розмір (см) 19*28*12.
Обеъм: 6 л.
Виробник: Jielshi, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліамід |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 732 ₴








