-9%

Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
- В наявності
- Код: 1981
1 330 ₴
1 205 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Брелок входить до комплекту;
Висота: 17 см;
Ширина: 15 см;
Глибина: 10 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 10 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитяча сумочка з брелоком зайчиком, маленька сумка для дівчаток із іграшкою |
- Ціна: 1 205 ₴











