
Якісний жіночий міні рюкзак прогулянковий під Луї Вітон, рюкзачок для дівчат
- В наявності
- Код: 1240КЛ
1 610 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 610 ₴


