
Стильний дитячий рюкзак для дівчаток з брелоком, рюкзачок набір із гаманцем-ламанцем мініпортфель Чорний
- В наявності
- Код: 696Ч
1 120 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 120 ₴





