-15%

Чоловічий шкіряний гаманець із крокодилом
- В наявності
- Код: 005
1 120 ₴
949 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець із крокодилом
Характеристики:
Матеріал: Бича шкіра;
Колір: чорний;
Довжина: 11,5 см;
Висота: 9,5 см;
Дивіться також й інші наші моделі гаманців
Весь асортимент гаманців і клатчів тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 949 ₴






