-19%

Жіноча автоматична парасоля з подвійною тканиною від Susino на 9 спиць, з принтом квітки всередині, червоний, Sys 0702-4
- В наявності 10 од.
- Код: Sys 0702-4
1 744 ₴
1 417 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча автоматична парасолька з квітковим принтом всередині від виробника Susino забезпечить вам сухий одяг і гарний настрій у дощову погоду.
Її корпус виготовлено з якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Купол аксесуара зроблено з подвійної поліестерової тканини, зовнішній шар якої має однотонну матову поверхню, а внутрішній - красивий малюнок квітки.
Ручка парасолі пряма прогумована. Вона оснащена зручною кнопкою, яка дає змогу відкрити парасолю всього лише одним натисканням. Товар укомплектований чохлом!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Довжина спиці | 56 см |
- Ціна: 1 417 ₴








