
Жіноча маленька сумочка на плече з брелоком, міні-прогулянка сумка Чорний
- В наявності
- Код: 1752Ч
1 330 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 1 330 ₴



