
Жіночий рюкзак-сумка з кенгуру, жіноча мінібана рюкзак на плече екошкіра Червоний
- В наявності
- Код: 688
1 540 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 540 ₴






