
Футбольний рюкзак із сіткою для м'яча Derbystar 25L | спортивний рюкзак для тренувань
- В наявності
- Код: 8165003200
1 533 ₴
+380 (50) 694-98-19
Володимирповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⚽ Футбольний рюкзак із сіткою для м'яча Derbystar 25L
Набридло носити м'яч окремо або займати ним усе місце в рюкзаку? Ця модель розв'язує проблему — спеціальна сітка дає змогу зручно переносити м'яч зовні.
🔥 Ідеально підходить для:
• футболістів
• тренувань та матчів
• школи + спорт
Чому варто купити цей рюкзак:
⚽ Окрема сітка для м'яча — не займає місця всередині
🎒 Вміщує форму, бутси та аксесуари
💨 Легкий (всього 480 г) — зручно носити щодня
🔒 Багато кишень — лад усередині
🧍♂️ Ергономічна спинка — не тисне на спину
Опис товару:
Легкий спортивний рюкзак для тренувань
Ергономічна спинка та регульовані плечові ремені з м'яким сітчастим покриттям для максимального комфорту під час перенесення.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині розміщений відділ для ноутбука, одна відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Ручка для перенесення рюкзака.
Містить знімну сітку для м'яча, яка ховається в спеціальну кишеню в нижній частині рюкзака.
Характеристики:
Рюкзак: полиэстер 600 Ден.
Розміри: Ш 30 х В 48 х Г 18 см.
Об'єм: 25 літрів.
Вага: 480 г.
Виробник: Derbystar, Індія.
🚚 Відсилання на день замовлення (пн-пт)
📦 Оплата у разі отримання
🔁 Обмін/повернення упродовж 14 днів
⭐ Перевірений товар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Derbystar |
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 480 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Cпортивні <unk> Міські |
- Ціна: 1 533 ₴











